Milten Maden

Hakkımızda

Milten Müteahhitlik Haf. ve Tic. Ltd. Şti. Milten Holding bünyesinde , madencilik sektöründe yarım asrı aşan deneyimi ve inovatif yaklaşımıyla öne çıkan bir şirkettir. Rahmetli Hüseyin Ökten'in öncülüğünde kurulan Deniz Kömür İşletmesi ile başlayan faaliyetleri kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Milten madencilikten güvenli ve alternatif yaşam alanlarına, çevre dostu ve ekonomik enerji sistemlerinden turizme kadar birçok alanda başarılı projelere imza atmış olup  yenilerini hayata geçirmek için çalışmaktadır.

Milten Müteahhitlik Haf. ve Tic. Ltd. Şti. kömür, inşaat kumu ve kuvars kumu üretimiyle sektörde öne çıkan bir maden firmasıdır. Güvenilirlik ve kalite prensipleriyle hareket eden şirketimiz, sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Tüm maden tesislerimizde güvenlik ve kalite temel değerlerimizdir. İnovatif vizyonumuzla sadece iş yapmak ve kâr elde etmek amacı ile değil, topluma öncü ve örnek olmak da hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Milten olarak, küresel anlamda başarılı bir firma olma hedefimizi sürdürmekteyiz.  Ar-Ge çalışmalarımız, teknolojiye yatırımlarımız, sosyal sorumluluk projelerimiz ve iş ahlakımızla sektörün kalite değerini yükseltmek için çaba sarf ediyoruz. 

Milten olarak; doğaya ve tüm canlılara saygı duymak, sosyal sorumluluk projelerine imza atmak önceliğimizdir. Maddi kazancımızı çevre dostu ve kültürel projelere yönlendirerek topluma katkıda bulunuyoruz. Güvenilirlik, iş güvenliği, kalite ve sosyal sorumluluk değerleriyle sürdürülebilir bir dünya için öncü olmak ve ülkemizin ekonomisine katma değer sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda